Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineshaker blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
1858 odwiedzin | wpisów: 12, komentarzy: 17, obserwuje: 6

Niemożliwe nie istnieje, SSO grande finale

autor: shaker blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzień dobry w to przyjemne (przynajmniej u mnie w hrabstwie East Sussex) czwartkowe popołudnie. Ostatni post-halloweenowy okres wypełnił mnie refeleksją i skłonił do działania. Przecież to już bite trzy miesiące od ostatniego zapisu mijają ! A wydarzyło się : wymurowanie szczytów oraz komina; położenie więźby oraz dachówki, zamontowanie rynien.

W nawiązaniu do tytułu..kiedy byliśmy w Polsce na urlopie aby doglądać poczynań dekarza, dopełniać formalności oraz organizować teren na działce, motywacja do działania i szczęście osiągały niespotykany poziom. Powiem Wam, że lepszego aktywatora do produkcji dopaminy nie miałem; ulubiony rogalik do kawy czy wyjątkowa whiskey na spotkaniu z rodziną czy ze znajomymi nie podnosiły mi tak samopoczucia i nie dawały energii do działania jak wydarzenia na działce :) Większość może się z takim stanem nie identyfikować (staram się czytać Wasze wpisy regularnie i wiem ile nieprzyjemności w trakcie realizacji niektórych spotkało) Po części ta euforia związana jest z faktem, że nie ma nas w Polsce przez 320 dni w roku. 

Zanim przejdę do dokumentacji fotograficznej, na koniec mam jeszcze cytat, który zmodyfikowałem na potrzeby tego wpisu. Budowa upragnionego domu jest jak wielkie otwarte drzwi, przed nimi jest ugór i błoto, ale jak się wejdzie do środka, to jest się w skarbcu całym ze złota...

Pozdrawiam i wytrwałości wszystkim inwestorom życzę !
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:49665
Liczba wpisów:206882
Liczba komentarzy:874440
Liczba zdjęć:764766
Użytkownicy online:451